Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Na Pavelekovú s Jednotkou spomínalo štvrť milióna Slovákov. Komédia oslabila Vinárov

V pondelok sa Markíze dvihli po nedeľnom páde Televízne noviny, od správ Joj sa však neodpútali.

Pondelňajší večer patril na obrazovke RTVS pamiatke na zosnulú Magdu Pavelekovú. Komédiu …kone na betóne si podľa informácií z prostredia televízie pozrelo 247-tisíc divákov, pričom v podieli dosiahla hodnoty 14,9 % v 12+ a v komerčnej cieľovke 11,1 %. Anjelov strážnych na Dvojke sledovalo 64-tisíc divákov s podielom 4,6 % v univerzálnej cieľovke.

Silnejšia Jednotka a najmä podobný žáner s Vinármi uberal Joj, ktorej český seriál spadol na podiel 19,1 %. Šou Vo štvorici po Slovensku vlakom už druhýkrát neklesla, získala podiel 25,2 %. Pod priemer stanice sa dostala nasledujúca komédia Markízy Moje bláznivé dvojča, ktoré uhralo podiel pod 23 %. Joj sa prvý raz výraznejšie dvihli Geissenovci po Vinároch, keď sa blížili k podielu 16 %.

Darilo sa aj v pondelok menším staniciam, večer otvorila Doma ešte slabo s Hriešnym zoznamom, ktorý ju dostal len nad 3 %, nasledujúca Svokra už však rástla s podielmi pod 8 % a dokonca až nad 11 %. Uspelo aj Dajto, ktoré sa s filmom Králi ulice dostalo pod 7 %. Profesionáli a CSI Las Vegas na Plus sa hýbali okolo 5 %, zoznamka Nahí v raji už skočila pod 7 %.

Čítať viac...
Nahor