Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Na Joj sa darí večerným akvizíciám, Markíza zdvojila Rodinné prípady

V pondelok aj utorok predviedli najväčšie komerčné stanice obdobné výkony. Večer Jojke vychádza stávka na americké seriály, Markíza sa slabé výkony po 22:30 snaží zlepšiť druhým dielom Rodinných prípadov.

V pondelok aj utorok sa najsledovanejším programom dňa stalo Búrlivé víno. V oba dni si ho pozrelo 350-tis. divákov, pričom sa podiel seriálu pohyboval okolo 30 %. Konkurenčný Panelák na Joj zažil lepší štart do týždňa, keď ho v pondelok sledovalo nad 21 % divákov pri obrazovke, v utorok sa musel uspokojiť s výsledkom nad 19 %. Za slabším výkonom možno hľadať reláciu Nikto nie je dokonalý na Jednotke, ktorá sa opäť tešila z nadpriemerného podielu nad 10 % (12-54).

Pondelok aj utorok o 21:30 prešiel v priebehu jari na Joj zmenou. Za neúspešné projekty Kukátko a Vdova musela v tomto čase hľadať náhradu, pričom sa jej to úspešne podarilo stávkou na akvizičné seriály. Agenti S.H.I.E.L.D. v pondelok oproti premiére síce poklesli, no ich podiel bol pri druhej časti stále uspokojivý, keď prekročil hranicu 18 %. Vtierka Castle sa v utorňajšom prime-time zastabilizovala rovnako nad úrovňou 18 %, včera atakovala 19-tku. V oba dni však v čase po 21:30 vyhrali Rodinné prípady na Markíze, aj keď pri podieloch 22 – 23 % nemožno hovoriť o veľkom trháku. Líder seriál ponúka už aj v čase o 22:30, kedy doteraz s neúspechom reprízoval akvizičné seriály z off-time, zatiaľ sa však seriálu príliš nedarí, dosahuje výkony okolo 19 %.

Čítať viac...
Nahor