Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Mušketieri po prvý raz prehrali s Kuriérom! Dvihli sa Kosti

Lídrovi definitívne nefunguje jeho hlavná akvizícia leta.

Kuriér dosiahol s druhou sériou na prvé víťazstvo. Hlavný letný seriál Markízy Mušketieri naďalej slabne, keď ich dosiaľ posledná časť dosiahla podiel len nad 16 %, kým Kuriér sa blížil k 19-tim percentám. Pre seriál Joj ide o zatiaľ najlepší výsledok toto leto a to aj v ratingu, kde atakoval šesť percent.

Najlepší výkon majú za sebou aj premiérové Kosti, ktorým sa tento týždeň po Vinároch nedarilo. Mimo konkurencie silnej českej komédie či romantického filmu dosiahli na podiel nad 15 %. Pomohla im k tomu aj Markíza, ktorej Lovci pokladov uhrali len 17 %. Do výrazného vedenia sa Joj dostala s Geissenovcami, ktorí uhrali podiel nad 18 %, krimiseriál Sherlock a Watsonová s poslednými dvomi časťami druhej série neuspel. Už v utorok ho vystrieda novinka Škorpión.

Líder vo štvrtok menil nastavenie brejkov. Do Mušketierov ich vtesnal až tri, v utorok museli tri prestávky zniesť Lovci pokladov. Tých vo štvrtok Markíza vysunula tak, že začínali prakticky v prvom brejku Kostí.

Medzi menšími stanicami bola najsilnejšia večer Dvojka, boj o účasť v Európskej lige medzi Spartakom Trnava a Olimpicom Sarajevo dosiahol v 12 – 54 podiely pod 7 a rovných 9 %. Veľmi blízko futbalu bola Plus, ktorej Profesionáli dosiahli nad 6 % a snímka Ťažko zamilovaný sa blížila k deviatim percentám. Na Dajto uspel Nico – Viac než zákon s podielom nad 5 %, Hriešny zoznam aj Cudzinka Domy sa hýbali okolo 4 – 4,5 %. Wau s kriminálkami dosiahla pod 3 a tesne nad 2 percentá.

Čítať viac...
Nahor