Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Moja mama sa dvihla, opäť predbehla aj Búrlivé víno! Noviny na vrchole utorka

Nárast zaznamenali Divoké kone, zlepšenie výkonnosti potvrdzuje šou Nikto nie je dokonalý.

Joj sa vďaka niekoľkotýždennému maratónu s Habovcami môže tešiť z posilnenia diváckej základne šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Tej sa darí aj po ich vypadnutí, keď po pondelňajšom poklese stúpla podľa našich informácií opäť vysoko s ratingom cez sedem percent a podielom až 29 %. Markíze, naopak, klesli Rodinné prípady, keď sa prepadli pod štyri ratingy s podielom len tesne pod 15 %. Darilo sa znovu i správam Joj, keď sa Noviny stali najsledovanejším programom dňa, v podieli šli pod 27 %, Televízne noviny sa dostali len cez 26 %. Zviedli len vyrovnaný boj s Krimi, ktoré sa dostali tesne cez 26 %.

S večerným utorňajším programom si polepšila Joj, ktorej sa po čase dvihli Divoké kone. Už sa nehýbali len okolo pätnástich podielov, keď mali uhrať share pod 17 a 18 %. Dlhodobejší nárast potvrdila šou Nikto nie je dokonalý s podielmi 16,5 a pod 18 % (12 – 54 / 12+). Lídrom bola po pol deviatej Markíza, z výkonu Búrlivého vína sa však tešiť nemohla, keď sa dostalo len cez podpriemerných 20 %. Ratingovo ho predbehla aj Moja mama, ktorá bola po čase opäť najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Do nadpriemeru vyskočila Markíza až s Farmou, v podieli sa dostala na 27 %.

Medzi menšími boli najsledovanejší Mentalista na Doma s podielom pod 7 % a s identickým ratingom Profesionáli na Plus, ktorí sa prehupli cez 7 %. Nasledujúca repríza kinopremiéry Joj z nedele Temný bojovník uhrala share nad 5 %, vyššie bol kultový Fantomas na Dajto s podielom cez 6 %. Dila s prvou časťou zahrala viac než obvykle, keď podliezla 7 %, aj druhá vyskočila do neobvyklých výšin, keď mala ísť cez 13 %. Darilo sa aj Wau, ktorej Vtierka Castle šla tesne cez 3 %, kriminálka CSI Las Vegas sa dostala až na 4,5 %.

Čítať viac...
Nahor