Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Modré z neba – polepšilo si, či nie? Ako dopadli zmeny na Doma?

Relácia Modré z neba zaznamenala v poslednom období prepad v sledovanosti. Včerajšie čísla mali ukázať, či išlo o výkyv, alebo ide o trend. Zdá sa, že to bude trend a relácia skutočne prišla o časť divákov. Podľa našich informácií dosiahla relácia včera podiel okolo 27%, čo je stále menej, ako sme boli zvyknutí. V sledovanosti relácia opäť prehrala aj so seriálom Chlapi neplačú, ktorý sa vysielal o 18,00 hodine. Búrlivé víno napríklad dosahuje podiely výrazne nad 30%.

JOJ vysielala včera Panelák, ktorý uhral svoj aktuálny priemer, podiel na trhu bol podľa našich informácií okolo 22-23%. JOJ včera odvysielala aj prvú časť novej série seriálu Kosti, ktorého podiel sa pohyboval nad 20%, čo je oproti predchádzajúcim týždňom zlepšenie v danom slote.

V stredu sa vďaka Lige Majstrov darilo aj Jednotke RTVS, ktorá s futbalovým prenosom dosiahla nadpriemerný podiel okolo 11% v oboch cieľových skupinách.

Z malých staníc bola najúspešnejšia Plus, ktorá na stredy večer nasadila seriál Kuriér, včera dosiahol podiel okolo 6%, čo je pre stanicu nadpriemer. Stanica Doma si skúsila nové nastavenie v stredu večer, keď po novom vysiela krimi seriál Odložený prípad a aj v stredu vysiela turecký seriál Sila. Odložený prípad dosiahol podiel nad 4% a seriál Sila si pohoršil na podiel okolo 6%, pričom iné dni dosahuje podiely okolo 8 až 9%.

Informácie o sledovanosti doplníme v prípade vydania tlačových správ televízií.

Čítať viac...
Nahor