Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Modré z neba opäť vo svojom podpriemere

Sledovanosť v stredu priniesla o niečo nižsí podiel pre Markízu a o niečo vyšší pre JOJ. Nadpriemer si stále drží Plus, futbalový prenos pomohol aj Jednotke RTVS, ktorá Plus tesne predbehla, Doma a Dajto zaostali. Najsledovanejším programom boli Televízne noviny na Markíze.

Modré z neba to túto sezónu nemá ľahké. Po škandáloch, ktoré reláciu zasiahli pred niekoľkými týždňami, sa relácii nedarí dostať na svoje predchádzajúce výkony. Po výnimke minulý týždeň sa Modré z neba opäť vrátilo do svojho podpriemeru. Ešte stále to stačilo na pozíciu najsledovanejšej nespravodajskej relácie, podľa našich informácií dosiahlo Modré z neba podiel iba okolo 27%. Panelák na konkurenčnej JOj dosiahol podiel okolo 22%, seriál Kosti podiel nad 20%. Divákov obom reláciám mohol brať futbal na Jednotke, Liga majstrov dosiahla v 12+ podiely okolo 8%.

Darí sa naďalej stanici Plus, kde okrem relácie Krimi (podiel okolo 9%) dosiahla nadpriemer aj dvojporcia seriálu Kuriér  – podiely medzi 6 – 7%.  Stanica Doma ponúkla kriminálku Odložený prípad s podielom okolo 4% a seriál Sila, ktorý poklesol na podiel pod 7%. Na stanici Dajto zafungoval film Jasné nebezpečenstvo s podielom nad 5%.

Poradie TOP 10 slovenských televízií v stredu 27. 11. 2013:

1. Markíza 2. JOJ 3. Jednotka 4. Plus 5. Doma 6. Dajto 7. Fooor 8. Wau 9. Dvojka 10. TA3

 

Čítať viac...
Nahor