Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Sledovanosť: Menšie stanice vo štvrtok zabrali! Prepadli sa opäť Susedské prípady

Markíza s Joj si v priebehu podvečera a večera opäť vymieňali pozície, s hlavným programom boli úspešné malé kanály.

Televízna dvojka si opäť spravila chuť so šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď sa s ňou dostala na 26,5 %. Prehĺbila pritom rozdiel oproti Susedským prípadom, ktoré hlboko prepadli s podielom len 14,5 %. Vzdialili sa opäť už tak slabým podielom okolo 17 – 18 %. Joj uspela aj s hlavným spravodajstvom, keď sa Noviny stali najsledovanejším programom dňa, v podieli šli cez 25 %. O minimum ratingovo zaostali Televízne noviny, pre nich bol podiel tesne cez 26 % veľkým sklamaním.

S hlavným programom už bola jasne vpredu Markíza, ktorej Búrlivé víno šlo tesne cez 22 %, Farma už vyskočila na 29,5 %. Divoké kone sa po utorku aj vo štvrtok trápili s prvou časťou, ktorá šla len cez 13 %, druhá sa už dostala pod 16 %.

Vzácne vyrovnané a pri sile boli najsledovanejšie menšie stanice. Obe sa s hlavným programom po ôsmej dostali na takmer totožný rating. Mentalista a Profesionáli to mali s kratšou minutážou jednoduchšie, oba programy šli cez 7 %, komédia Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn na Plus sa dostala pod 8 %, Totac Recall na Dajto šlo na 7,5 %. Wau bola s Vtierkou Castle pod trojkou, CSI Miami pod štvorkou.

Čítať viac...
Nahor