Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: MasterChef sa opäť prepadol, Naši držia vysoký štandard! Joj vyhrala večer

Kuchárska šou lídra nedokázala udržať zlepšenie.

MasterChef je späť v hlbších podpriemeroch. Šou zaostala za svojím minulotýždňovým rekordom, keď spadla o rating s hodnotou nad 6 % pri podieli cez 18 %. Naši sa zato dokázali vrátiť na 9 ratingov pri podieli pod 26 %. Polepšilo si oproti minulému štvrtku aj Inkognito s podielom cez 19 %, Farma sa o málo dostala nad 25 %.

Na menších bodovala Európska liga na Dvojke s podielmi v komerčnej cieľovke 8,5 a až pod 14 %. Terminátor 3: Vzbura strojov na Dajto šiel cez 6 %, Profesionáli na Plus dosiahli 7,5 %, film Krvavé diamanty bol už slabý s podielom 3,5 %. Monk sa na Doma s oboma časťami hýbal nad alebo pod 4 %, telenovela Kúsok zo mňa s prvou časťou prepadla s podielom cez dvojku. Porazila ju v tom čase Wau so CSI Las Vegas a podielom takmer 4 %, Vtierka Castle šla pod 3 %.

Podvečer sa prepadlo Búrlivé víno, ktoré atakovalo len 17 %. Podľa prvých informácií Markízy by mal seriál čoskoro svoju siedmu sériu ukončiť. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 23 %. Televízne noviny sa tesne dostali nad 28 %, dosiahli rovnaký rating ako Noviny, ktorým to vystačilo na podiel tesne cez 25 %.

Joj bola vo štvrtok lídrom v prime-time o viac než podielový bod. Tesne vyhrala aj ako skupina. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor