Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: MasterChef sa mierne dvíha, opäť však prepadol! RTVS uspela so zábavou aj hokejom

Markíza stále oproti utorkom spred nástupu MasterChefa stráca.

MasterChef ani s treťou časťou neuspel. Opäť dosiahol hlboký podpriemer lídra, zaujímavosťou je, že od štartu mierne stúpa. V utorok si ho malo pozrieť 6 % divákov pri podieli 17 %, oproti nástupu tak posilnil o rating. Joj bola znovu lídrom so Zoo, šla pod sedem ratingov s podielom pod 19 %. Oproti vysielaniu o 20:30 naďalej výrazne stráca Farma, tesne však porazila aj Zoo taktiež s ratingom pod sedmičkou, v podieli šla pod 27 %. Sitkom Dovidenia, stará mama atakoval štyri ratingy pri podieli takmer 14,5 %.

Sledovanosť opäť ovplyvňovala RTVS, tentoraz ale nielen Jednotka. Tá ponúkla klasiku Nikto nie je dokonalý, v komerčnej cieľovke šla pod 11 %, v 12+ na 17-tku. Najmä u mladých bral relácii hokej na Dvojke, keď odštartovalo finále extraligy medzi Nitrou a Banskou Bystricou so štartom o 19:30. Duel uhral v 12 – 54 podiely cez 7, pod 10 a takmer 12 %.

Na menších staniciach okrem hokeja vyskočili večer Profesionáli s podielom pod 8 %, s hlavnými filmami boli vyrovnané Plus a Dajto. Novembrový muž sa ťahal k 5,5 %, Ochranca tesne prekročil päťku. Mentalista na Doma sa dostal len pod trojku, telenovela Kúsok zo mňa s prvou časťou atakovala 3,5 %. Vtierka Castle sa dostala pod dvojku, CSI Las Vegas uhrala 1,5 %.

Podvečer je na tom stále zle Búrlivé víno, ktoré prepadlo s podielom nad 18 %. Zo šou Moja mama varí lepšie ako tvoja po tretíkrát vypadli Habovci, šou sa dostala pod 22 %. Relácii v celkovom priemere značne uberá začiatok, slabí má tiež nábeh po predchádzajúcom programe. Televízne noviny šli cez 26 %, Noviny sa ťahali k 22 %.

Čítať viac...
Nahor