Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Markíze nepomohla ani ďalšia zmena, klesla aj Zámena manželiek! Silná opäť Plus

Markíza možno tento týždeň po zmene programu siahne ešte raz, s večernými kriminálkami v utorky a štvrtky sa bude musieť rozlúčiť.

Lídrovi sa nakoniec ani s jednou akvizičnou novinkou nepodarilo uspieť. Po Mušketieroch, ktorí sa postupne z času 20:30 presunuli na sobotné ráno, končia neúspechom aj Lovci pokladov a Škorpión. Práve posledný seriál mal byť novou náplasťou na nefungujúci slot po narýchlo zaradenej Zámene manželiek, no televízii nevyšiel ani tento krok. Škorpión totiž v dvoch častiach za sebou zaznamenal podiely 11,5 % a pod 15 %, pričom ho porazili Kosti Joj s podielmi 14 a nad 17 %.

Markíza bola lídrom po 20:30, Zámena manželiek jej však na druhý raz klesla, keď uhrala len podpriemerný podiel takmer 22 %. Kuriér na Joj aj so Šuvadovou, ktorá sa však do upútavky na seriál rovnako ako Svarinská nedostala, skončil pod 19 % a dosiahol tak svoj lepší letný štandard. Vysoko bola opäť Jednotka s Nikto nie je dokonalý, keď relácia dosiahla na 12 % v 12 – 54 a v univerzálnej cieľovke uhrala share 19 %, pričom len o desatinu ratingu zaostala za Zámenou manželiek. Lídrom bol v tejto cieľovke Kuriér.

Ďalší utorok po sebe výrazne prehovárala do sledovanosti Plus, ktorá sa s Profesionálmi dostala nad 7 % a s Kameňákom 2 uhrala až 14 %. Darilo sa aj nasledujúcemu mimoriadne zaradenému Inkognitu pre úmrtie Magdy Pavelekovej, ktoré podľa našich informácií dosiahlo podiel 12,5 % a celkovo ho sledovalo 105-tisíc divákov. Po ôsmej sa nedarilo Dome, ktorej Hriešny zoznam skončil pod 3 %, Cudzinka sa už dostala nad 5 %. Vlažná bola Kung-fu mela Dajto s podielom pod 4 %.

Po nedeľnom víťazstve sa vysoko držia Noviny Joj, ktoré sa aj v utorok dotiahli ku pre ne vysokej hranici 30 %, aká im je od zmien na Veľké noviny v roku 2013 vzdialená. K jej dosiahnutiu im chýbala desatina, pričom v ratingu na Televízne noviny stratili o desatinu viac. Tie sa podielovo dostali na úroveň 34 %. Najsledovanejším programom dňa sa opäť stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor