Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Markíza tento raz s istým výsledkom, novinka Dvojičky nezaujala

Rozdiel medzi Markízou a Joj sa počas spravodajského pásma zväčšil, líder si stabilnú pozíciu udržal aj s večerným programom.

Druhý deň nového spravodajského rozloženia síl bez konkurencie futbalu už priniesol istejšie výsledky pre lídra. Ten s Televíznymi novinami mierne podrástol nad hodnotu 34 %, kým Veľké Noviny už na tridsiatku nedosiahli a klesli k blízkosti 27 %. V súboji športových spravodajstiev už bola úspešnejšia Markíza, keď Športové noviny od 20-tej získali podiel blížiaci sa k 30 % a Šport Joj na ne stratil 3 percentá. Krimi štvrtý deň s návratom na 19-tu uhrali podiel takmer 23 %, najistejšie sa darilo Najlepšiemu počasiu, ktoré sa stalo druhým najsledovanejším programom dňa s podielom okolo 28 %, Počasie na Markíze tento raz uhralo podiel len nad 22 %.

Najsledovanejším programom dňa sa stala reality šou Markízy Extrémne premeny, ktorá najmä v čase po 21:30 rástla a získala share blízky 26 %. Joj sa držala blízko lídra iba s Knight Riderom, ktorý skončil s podielom pod 20 %, večerná novinka Dvojičky už sklamala s podielmi medzi 12 – 14 %.

Vo štvrtok sa darilo menším staniciam, keď Plus, Doma aj Dajto presiahli celodenný výkon 4 % a prvé dve menované sa blížili k 5 percentám. Na Dajto najviac uspel večerný film Sieť s podielom takmer 7 %, Pluska uspela s dvojporciou CSI a podielmi takmer 7 a vyše 6 %. Domu najviac teší Fatmagul, tento raz s výkonmi pod 7 a 11 %.

Čítať viac...
Nahor