Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Markíza späť na vrchole, Dajto v pondelok najsledovanejšou menšou stanicou!

Po slabšom závere minulého týždňa vyšiel nástup do toho aktuálneho Markíze na výbornú.

Markíze sa podarilo vo všetkých dôležitých prípadoch predčiť svoju konkurenciu. Televízne noviny sa vrátili k svojim stabilným číslam, keď v podieli prekročili 35 %, menšie spravodajské formáty tiež predbehli tie ostatné. Veľké Noviny v pondelok dosiahli podiel 25 %.

S hlavným programom bolo tradične na čele Búrlivé víno, s ratingom pod 11 % a podielom 28 % však rekordy netrhalo. Panelák v tom čase uhral svoj lepší rating 7 % a podiel nad 18 %. Lídrovi vyšiel aj ďalší program, Farma s avizovaným návratom súťažiaceho Tibora Repu do šou dosiahla rating takmer 9 % a podiel blízky 31 %. Uspel opäť aj Kredenc, ktorý malo sledovať 6 % divákov s podielom 31,1 %. Joj v tom čase vysielala reprízovú snímku Pán a pani Smithovci s podielom len nad 13 %.

Skupine Markíza vyšiel štart nového týždňa aj z pohľadu menších staníc, keď sa Dajto podarilo pokoriť Plus ale aj Domu. K nadpriemeru stanici dopomohol ako poobedný Neuveriteľný Hulk s podielom okolo 5 % tak najmä večerné snímky Romeo musí zomrieť a Smrtiaci dážď, ktoré dosiahli podiel 9,5 %. Dome opäť robila radosť po 21:30 Feriha s podielmi nad 8 a takmer 12 %, svoje silné čísla však uhrala aj Plus, keď Profesionáli získali podiel 7 % a nasledujúce kriminálky CSI podiely pod 6 %.

Čítať viac...
Nahor