Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Markíza si reprízou Dobre vedieť pomohla, Búrlivé víno po prepade razom vyskočilo!

Ostrov ostáva podpriemerný aj po ďalšom vysunutí.

V rozložení síl utorňajšej zábavy sa zmeny nedejú. Dobre vedieť! opäť vyhralo, tentokrát malo prekročiť osem ratingov a v podieli ísť pod 22 %. Naši sa dostali na šesť ratingov a share cez 15 %, nenachádzajú tak stratenú formu. Nikto nie je dokonalý šlo pod 14 %, v 12+ prešlo cez 18-tku.

Neúspech jesenného highlightu Markízy Ostrova núti televíziu k náhlym programovým zmenám. V utorok zasiahla zdvojením Dobre vedieť!, pričom aj s reprízou uhrala podobný výkon, keď šla cez 21 %. Oslabila tak Uhádni môj vek, šou už prekročila len 14 %. Ostrov sa ani len k priemerom televízie nedostáva ani po 2-hodinovom vysunutí oproti prvému týždňu vysielania, v čase po 22:40 sa dostal na 18 %. Joj zas mala Návštevníkov v utorok poslať až za polnoc.

Medzi menšími opäť večer najsilnejšie otvárajú Profesionáli, šli pod 6 % a následne pozíciu preberajú Vymenené životy, ktoré mali atakovať 6 a 8 %. Film Pomsta v mene syna na Dajto prekročil 6 %, Boj o hodvábnu cestu na Plus podliezol 5 %. Wau s kriminálkami CSI siahala na 4 %.

Situácia je naďalej nestabilná podvečer, kde skáču oba programy hlavných komerčných staníc. Po veľkom pondelňajšom páde odrazu v ratingu vyskočilo Búrlivé víno, ktoré v podieli tesne prekročilo 21 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja zas klesla, uhrala vyše 17 %. Noviny po tom, čo sa Joj pochválila ich víťazstvom nad Televíznymi novinami za celý september, porazili konkurenciu aj v ďalší deň, podielovo šli nad 26 %, Televízne noviny dosiahli 27 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Počasie lídra pred Najlepším počasím.

Čítať viac...
Nahor