Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: KRIMI atakujú rekordy, Pluska s najlepším stredajším prime-time

Stredajšia sledovanosť priniesla vyrovnané výsledky, žiadna z televízií si neviedla zle. Jedinou, ktorá dokázala výrazne zažiariť, bola Plus.

Streda patrila prakticky všetkým. Večerná ponuka najväčších televízií sa vrátila do zabehnutých koľají, Búrlivé víno jemne zoslablo, no stále sa udržalo nad 30 %, Panelák oproti predošlým výsledkom z tohto týždňa rástlo a získalo podiel nad 21 %. Jednotka RTVS prežila priemerný večer s filmom Firma s podielmi v oboch cieľovkách nad 5 %. Po 21:30 sa darilo v súboji Joj a Markíza viac Rodinným prípadom s podielom nad 25 %, kriminálka CSI Miami na Joj oproti minulému týždňu rástla a priblížila sa k podielu 17 %.

Z menších staníc opäť najlepšie uspela Pluska. Tá včera prežila ďalší rekordný deň, keď jej spravodajstvo KRIMI atakovalo podľa našich informácií rating 6 % a podielovo vystúpili až ku  16-percentám. Plus mala aj vďaka tomuto úspechu dosiahnuť celkovo najlepší stredajší prime-time podiel v histórii – 7,5 %. Pluske vyšli už Profesionáli o 19:00 s podielom okolo 5 % a taktiež večerná dvojporcia Kostí s podielmi okolo 7-8 %. Doma v prime-time za Pluskou zaostala o takmer 5 %, Dajto vyše 2%.

 

Čítať viac...
Nahor