Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Kredencu štart vyšiel, pritiahol väčšinu divákov Farmy!

Nová zábavná relácia Markízy získala s prvou časťou vysoký podiel.

Štart Kredencu vyšiel Markíze na výbornú. Relácii sa podarilo dediť väčšinu divákov Farmy, ktorí boli zvedaví na nový formát. Prvú epizódu Kredencu sledovalo podľa našich informácií 5,8 % divákov s vysokým podielom 31,7 %. Relácia stratila časť divákov po reklamnom brejku.

Nová šou mala dobrý nábeh, keď Farma uhrala rating 8,6 % a podiel 32,2 %. Búrlivému vínu sa ani tento pondelok nepodarilo dostať cez preňho bežné hranice, v ratingu skončil seriál pod 11 % a v podieli pod 30-kou.

Spokojný so včerajším dňom môže byť Panelák, ktorý dosiahol nadpriemerný rating nad 7 % a podiel nad 20 %. Nasledujúcej Sahare sa darilo  priemerne, svoj výkon významnejšie zlepšovala až vo svojej druhej polovici a celkovo sa v podieli blížila k 15-tim percentám.

Z menších staníc boli najsledovanejší Profesionáli, ktorí sa v podieli blížili k 8 percentám, Dajto s filmom Pán prsteňov: Návrat kráľa dosiahol podiel 7,5 %, Pluska s kriminálkami CSI podiely okolo 6 %, Domu tradične ťahala až Feriha, tento raz s podielmi takmer 9 a vyše 14 %.

Čítať viac...
Nahor