Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Kredenc zastavil pád, vrátil sa do nadpriemeru! Dajto s rekordom roka (aktualizácia)

Skeč šou si oproti minulotýždňovému slabšiemu výkonu výraznejšie polepšila. Tohtoročný rekord dosiahlo Dajto.

Kredenc nepotvrdil pád pod priemer Markízy. Zábavnej relácii sa po týždni podarilo poskočiť a to dokonca na druhé najlepšie čísla tejto sezóny, keď podľa našich informácií sledovalo Kredenc 8 % divákov s podielom 27,1 %. Najsilnejšia bola prvá časť tohto roka s ratingom 8,5 %.

Po piatkovom oslabení futbalovou kvalifikáciou sa k svojmu priemeru vrátilo Búrlivé víno. Na priemer stanice to však nestačilo s podielom 23,7 % a ratingom 8,5 %. Divoké kone napriek tomu nevyužili dobrý nábeh so štvrtkovou časťou, ktorá povyskočila k nadpriemeru. Sledovalo ich 7,1 % divákov s tradičným podielom 19,8 %. Paneláku sa napriek silnému Kredencu podarilo uhrať štandard s ratingom 5,1 % a podielom 19 %.

Aktualizácia: Z menších staníc malo aj tento týždeň mimoriadne silný nástup Dajto. S večernými snímkami sa prehuplo cez vysokú hranicu 11 %, konkrétne film Kráčajúca skala uhral podiel 11,5 % s vysokým ratingom 4,1 %, Next dosiahol share 11,3 %.  Niet divu, že si Dajto pripísalo najlepší celodenný aj prime-time podiel tohto roka, keď za celý deň dosiahlo podiel 6,4 % a v hlavnom vysielacom čase to bolo 8,2 %, Markíza sa v tlačovej správe pochválila druhým udávaným prime-time rozmedzím (19:00 – 23:00), kde dosiahlo Dajto až 8,6 %.

Napriek tomu si nadpriemer dokázala pripísať aj Plus s kriminálkami CSI a podielmi okolo 6 a 7 %, Mentalista na Dome uhral podiel nad 4 %, Zakázaná láska mala lepší deň s podielmi nad 5 a pod 10 %.

Čítať viac...
Nahor