Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Kredenc na svojom minime! Na akých číslach sa ustálili Búrlivé víno a Divoké kone?

Skeč šou nemá za sebou najúspešnejší deň. Práve naopak.

Kredenc v ostatnom čase so sledovanosťou mierne skáče, pričom veľký skok smerom dolu zažil ostatný pondelok. Jeho rating sa podľa našich informácií zastavil na 6,4 % a podiel iba 20,4 %, čo je podpriemer lídra o približne štyri percentá. Ešte pred dvomi týždňami pri tom skeč šou sledovalo 8 % divákov a podiel sa vyšplhal cez 27 %. Panelák dosiahol podiel 17,7 %.

Čoraz stabilnejšie sa, naopak, správajú hlavné denné seriály. Vďaka čoraz menším výkyvom už môžeme určiť ich priemerné hodnoty. Búrlivé víno sa ustálilo okolo ratingovej hranice 8,5 %, čo znamená prepad oproti začiatku tohto roka o približne 1 až 1,5 %. Oproti predchádzajúcej jari dokonca až okolo 3 – 4 ratingy. Podobný výkon uhral aj tento pondelok s ratingom 8,7 % a podielom 23,9 %. Divoké kone oproti prvým dňom vo vysielaní klesli o približne rating. Ich priemerný výkon aktuálne dosahuje hranice okolo 7 %, dokážu však padnú aj pod ňu a zriedka si ešte privoňajú k blízkosti ôsmich ratingov. Priemer sa potvrdil aj posledne, keď seriál sledovalo 7,1 % s podielom 19,6 %.

Z menších staníc aj tento pondelok najvyššie vyskočilo Dajto, ktoré s filmom xXx uhralo podiel cez 11 %. Pluska sa s kriminálkami CSI hýbala pod a nad 5 %, Doma s Mentalistom uhrala podiel  cez 5 %.

Čítať viac...
Nahor