Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Kredenc dobehol Búrlivé víno! Markíza sa zviecha po minulotýždňovom prepade

Líder nemal v ostatných dňoch veľa dôvodov na úsmev, nový týždeň štartuje s lepším pocitom.

Búrlivé víno sa po dvoch katastrofálnych výsledkoch z konca minulého týždňa otriaslo a vrátilo sa späť k aktuálnemu priemeru. Podľa našich informácií seriál Markízy sledovalo v pondelok 8,4 % divákov s podielom 23,1 %. Odstup od Divokých koní sa však oproti väčšine dní zmenšil, keď seriál Joj sledovalo 7,5 % divákov s podielom 20,6 %.

Na jednej strane potešením, na druhej dôkazom slabých výkonov Búrlivého vína je výsledok ostatnej časti Kredencu, ktorá sa dotiahla na hlavný denný seriál lídra. V ratingu totiž dosiahla až 8,2 % s podielom 26,4 %. Skeč šou túto sezónu mimoriadne skáče, keď len pred týždňom dosiahla svoj najhorší výsledok. Vzápätí uhráva druhý najlepší výkon roka. Tou „naj“ je prvá epizóda sezóny. Panelák tento raz v konkurencii Kredencu neuspel a uhral podiel iba 15,8 %.

Medzi menšími potvrdzuje svoju silu v pondelky Dajto, ktorému vychádza výber filmov. Snímka xXx: Nová dimenzia uhrala share 7,5 %. Plus môže byť spokojná s výkonmi kriminálok CSI, ktoré uhrali podiely 5,4 a 6,7 %. Mentalista na Dome dosiahol rovných 5 %. Zakázaná láska uhrala s prvou časťou o desatinu viac, s druhou už vyskočila na 9 %.

Čítať viac...
Nahor