Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Joj vyhrala so sobotným filmom, posledné Áno, šéfe s nečakaným výsledkom!

Joj pred zmenou accessu šou s Pohlreichom poskočila do mierneho nadpriemeru, podarilo sa jej to proti premiérovým Susedským prípadom.

NEDEĽA: Zoo čísla zo štartu neudržalo, Markíza s tým rátala! Joj vyšiel víkend, vyhrala ho v prime-time

PIATOK: Záverečný týždeň pre Áno, šéfe, ktoré by po zmene programu malo od najbližšieho pondelka podvečer nahradiť Inkognito, zamotal televízii hlavu. Šou, ktorá sa doteraz trápila v podpriemeroch, razom od ohlásenia zmeny dvakrát vyskočila, pričom po strede sa ešte vyššie dostala v piatok. Jej podiel poskočil dokonca pod 19 %, čo je najviac od jej letného nasadenia, Susedské prípady pritom mali ísť k okoliu 21,5 %. Markíza pritom ponúkla novú časť. Televízne noviny šli cez 26 %, Noviny atakovali 24 %.

Večer bola lídrom Markíza, ktorej komédia 10 pravidel jak sbalit holku uhrala vlažný výkon cez 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla len 12 %. Naj dedinka Slovenska v 12 – 54 získala vyše 9 %. Medzi menšími Tarzan na Dajto preskákal pod 8 %, Dr. House na Doma sa dostal nad 4 a 5 %. Dvojičky na Plus mali uhrať približne 4,5 %, Paralelné svety o pár desatín menej. Kosti Wau získali podiely nad 3 a pod 5 %.

SOBOTA: Prvý víkendový deň potrápil televízie nízkymi ratingami. Večer bola o niečo vpredu Joj so svojím filmom Príbehy na dobrú noc a podielom nad 19 %, Nepriateľ pod ochranou na Markíze šiel pod 18 %. Kameňák na Plus tesne prekročil 9 %, Vysnívané šťastie prinieslo Doma podiel vyše 6 %. Tridsať prípadov majora Zemana Dajto značne medzitýždenne kleslo s podielmi pod 5 a 6 %.  Televízne noviny šli cez 28 %, Noviny nad 25 %.

Čítať viac...
Nahor