Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Joj v prime-time s poklesom, Televízne noviny v utorok najsledovanejšie

Po úspešnom pondelku poklesol podiel staníc Joj Group v hlavnom vysielacom čase, Markíza však na sile nezískala.

V utorok sa najsledovanejším programom dňa stali Televízne noviny, ktoré sa opäť prehupli cez 35 % a tento raz o takmer percento. Veľké Noviny zaznamenali pokles, keď sa ich podiel blížil k 27 percentám, spolu s Krimi nad 26 % však mohla byť televízia s výkonom hlavných spravodajstiev spokojná. Aj tento raz za zmienku stojí výkon Správ RTVS, ktoré sa v 12 – 54 blížili k 11 % a v 12+ sa prehupli cez 14-tku.

Po 20-tej sa do vedenia začala dostávať Joj, čo potvrdil aj Knight Rider s podielom nad 19 %, keď predbehol Extrémne premeny Markízy o vyše percento. S druhou časťou sa už reality šou dostala do vedenia s podielom nad 24 %, Vtierka Castle oproti predošlým týždňom mierne podrástla nad 16 %.

S večernou ponukou zaznamenala veľký úspech Plus, ktorá postupne až do polnoci rástla. Prvá kriminálka CSI začala nad 5 percentami, druhá sa už blížila k ôsmim percentám a nočné dokumenty Masaker v Nórsku a Letecké katastrofy už hranicu 8 % preskočili. Spokojné bolo aj Dajto s výkonmi filmov Vidláci na pretekoch a Škandál na strednej nad 6 a takmer 7 %, Doma s Fatmagul uhrala podiely 5,5 a nad 9 %.

Stanice Joj Group v utorok dosiahli v prime-time súhrnný podiel nad 27 %, kanály Markíza Group prekročili 30 %.

Čítať viac...
Nahor