Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Joj sa s Kosťami darí, Farma s poklesom na jeden z najhorších výsledkov sezóny

Sledovanosťou miešala aj Liga majstrov.

Joj sa v polovičke jesennej sezóny podarilo nájsť titul, ktorým dosahuje po Paneláku staničné priemery. Posledná séria Kostí je zatiaľ jej najsilnejším titulom o 21:40, pričom si seriál svoju pozíciu udržal aj s druhou časťou a popri futbalovej Lige Majstrov. Kosti dosiahli v ratingu ostatnú stredu hodnotu 4,6 %, ostatné programy Joj v tom čase 4 % podliezajú, v podieli seriál dosiahol hodnotu 15,4 %.

Jeden z najslabších dní má za sebou Farma, ktorá v ratingu klesla na 7,7 % a v podieli hlbšie pod tridsiatku na 27,2 %. Liga majstrov dosiahla s polčasmi podiely okolo 10 %, v 12+ to bolo okolo 11-tky.

Svoj štandard uhrali denné prime-time seriály. Búrlivé víno opäť nedosiahlo na 11 % ratingu, podliezlo túto hranicu o štyri desatiny, v podieli sa však blížilo k 29 %. Panelák o tri desatiny podliezol 7 % ratingu a v podieli sa prehupol cez 18 %.

Menšie stanice si v stredu počínali vyrovnane, Dajto s filmom Smrtiaca epidémia uhralo podiel nad 5 %, túto hodnotu atakovala snímka Chytrák a dvaja spoločníci na Plus. Opäť si výborne viedla ako Feriha na Dome s podielmi pod 10 % a 15 %, ale aj Profesionáli, ktorí sa blížili o ôsmej k hodnote 9 %.

Čítať viac...
Nahor