Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Joj sa dvihol Panelák aj večerní Ochrancovia

Jojke vyšiel pondelňajší večer podľa predstáv, nadpriemerný bol nielen Panelák, ale dokonca aj večerný špeciál Ochrancov. Tým pomohla Markíza s reprízou Rodinných prípadov.

Joj včera prežila nadmieru spokojný večer. Darilo sa jej už s hlavným programom Panelákom, ktorý na chvíľu opustil svoj štandard a vystúpal vyššie nad hranicu 22 %. Jojke sa darilo aj s Ochrancami, ktorí po minulotýždňovom fiasku získali nadpriemerný podiel nad 18 %, prekvapujúco výborne skončil aj zabudnutý pôvodný seriál Joj Dedičstvo, ktorý získal podiel okolo 21 %. Minulý týždeň sa trápil s výkonom okolo 15 %, v ratingu si podľa našich informácii ale veľmi nepolepšil.

O čo viac sa darilo Joj, o to menej už Markíze. Tá si istotu nadpriemeru užila iba s Búrlivým vínom, ktoré sledovalo vyše 31 % divákov. Rodinné prípady vyhrali nad Ochrancami iba tesne, keď si ich reprízovú časť pozrelo takmer 20 % divákov. Ponuka akvizičných seriálov o 22:30 hlboko prepadla a Joj bola s Dedičstvom jednotkou na trhu.

Doma dokázala nájsť dôstojnú náhradu za jej doteraz najúspešnejšiu telenovelu Sila, slot od pondelka do štvrtka o 21:30 nepustila z rúk. Fatmagul aj v pondelok sledoval nadpriemerný počet divákov, prvú časť vyše 7 %, druhú okolo 12 %. Plus priniesli tradičný výkon kriminálky CSI (okolo 5 a 7 %), Dajto vyšla snímka Proroctvo skazy s výsledkom nad 6 %. Únos Heinekena na Jednotke zaznamenal vlažný výkon, v cieľovke 12+ získal podiel takmer 7 %.

 

Čítať viac...
Nahor