Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Joj po hodoch s pádom do podpriemeru, kleslo aj Búrlivé víno s Farmou! Vysoko Dajto

Rambo na Dajto oslabil veľké komerčné stanice, ubral aj Markíze. Joj proti Farme zoznamka s farmármi nefunguje.

Po dvoch mimoriadne silných večeroch sa Joj s klasickým programom úsmev z tváre vytráca. Divoké kone opäť klesli, keď dosiahli podiel pod 16 %, čím začínajú dosahovať ešte slabšie výsledky ako Panelák minulú jeseň. Ešte horšie na tom je zoznamka Farmár hľadá ženu, ktorá sa vo štvrtok prepadla na podiel tesne nad 11 %.

Trápenie zažíva aj Markíza s Búrlivým vínom, ktoré sa už pravdepodobne nastálo zafixovalo v podpriemerne. Vo štvrtok sa jeho podiel dostal len cez 22 %, čo je medziročný prepad okolo 8 podielových bodov. Seriál taktiež nenapĺňa očakávania televízie v počte divákov. Do nadpriemeru dostala Markízu až Farma, i tá však klesla na podiel 27 % s ratingom 6,5 %.

Dôvodom poklesu viacerých programov môže byť silné Dajto, ktoré po čase opäť vysielalo snímku Rambo a znovu s úspechom, keď sa dostalo na podiel nad 11 %. Snímka sčasti uberala Farme, tá po konci filmu podrástla. Uspela aj repríza filmu Prometheus na Plus s podielom 7,5 %. Doma bola vo štvrtok vlažná, Mentalista sa dostal nad päťku, Dila uhrala podiely pod 5 a takmer 7 %. Kriminálky CSI Miami a CSI Las Vegas na Wau uhrali pod 3 %.

Joj urobila radosť aspoň podvečerná Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá znovu vyskočila a uhrala podiel nad 24 %. Rodinné prípady naopak padli tesne pod 20 %. Televízne noviny sa dostali nad tridsiatku, Noviny Joj nad 25-ku. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor