Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Sledovanosť: Joj ďalší víkend po sebe lídrom v prime-time! Diablov uzol najsledovanejším filmom týždňa

Televíznej dvojke sa podarilo druhý víkend v rade pokoriť lídra v hlavnom vysielacom čase.

PIATOK a SOBOTA: Markíza a Joj naďalej blízko seba, odskočili len Ženy v pokušení! Novinám leto praje

NEDEĽA: V priebehu víkendu si televízie s filmami postupne vymenili pozície. V piatok bola so svojou ponukou najvyššie ešte Markíza, v sobotu už boli hlavné snímky komerčných staníc vyrovnané a v nedeľu sa do výraznejšieho vedenia dostala zas Joj. Tá s filmom Diablov uzol podľa našich informácií atakovala 24 %, pričom ratingovo bol triler najsledovanejším filmom týždňa. Akčná komédia RED na Markíze uhrala 20 %.

Joj nevyhrala len s večerným filmom ale aj celkovo v prime-time. So spravodajským blokom si drží nadpriemerné výkony, aj keď v nedeľu už nenadviazala na predchádzajúce dva dni víťazstvom Novín nad Televíznymi novinami. Tie od spravodajstva Joj odskočili na rozdiel vyše pol ratingového bodu, aj teraz však zaznamenali slabší podiel nad 31 %. Noviny skončili pod 28 %. Najsledovanejším programom dňa bolo opäť Najlepšie počasie. Po zarátaní oneskorenej sledovanosti boli Markíza a Joj v sobotnom prime-time vyrovnané.

Z menších staníc bola v nedeľu večer najvyššie Plus. Tá predčasne ukončila reality šou Zúfalí šoféri, ktorá jej prinášala podpriemerné výkony, nahradila ju strihovou reláciou Mixér, s ktorou sa dostala pod 4 %. Vysoko vyskočila nasledujúca komédia Nabúchaná s podielom nad 8 %. Nadpriemerne sa darilo aj Doma, snímka Kazateľove hriechy uhrala 7,5 %. Dajto sa s Myšlienkami vraha hýbalo medzi 2 – 3 %.

Poznámka: výkony v článku o piatkovej a sobotnej sledovanosti sú bez započítania oneskorenej sledovanosti, nedeľné čísla už archívne výsledky zohľadňujú

Čítať viac...
Nahor