Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Inkognito sa vrátilo vlažné, Kukučka potvrdzuje stratu divákov!

Denný podvečerný seriál Markízy oproti úvodnému týždňu klesol, tento pád drží aj v novom týždni.

Joj od tohto týždňa nabieha na upravenú štruktúru. Divoké kone sa stabilne usadzujú v dvojslote v utorky a štvrtky, keď ich v pondelky strieda Inkognito. To sa po letnej pauze vrátilo vlažné, keď podľa našich informácií dosiahlo podiel 19,3 % s ratingom 6,6 %. Typické boli preňho ratingy nad sedmičkou. Ide však o lepší výsledok, než dosahuje denný seriál Joj. Bez konkurencie Divokých koní stúplo Búrlivé víno, ktoré sa po čase dostalo nad osem ratingov, v podieli však bolo opäť podpriemerné s hodnotou nad 23 %.

Nad priemerom bola po 22-tej Farma vďaka podielu 28 %. Ratingovo reality šou po výraznom výskoku v piatok nestúpla, sledovalo ju 6,5 % divákov. Joj v tom čase konkurovala reprízou Dvojičiek, neuspela s podielom tesne nad 13 %.

Z menších staníc bolo najvyššie Dajto, ktoré s reprízou sobotnej premiéry Markízy Elitní zabijaci siahalo na 7 %. Mentalista Domy sa štveral na 6 %, Dila mala lepší deň s podielmi nad 7 a pod 10 %. Paralelné svety na Plus uhrali priemer nad 5 %. Wau ponúkla po 20:30 vynovený program, keď namiesto CSI Miami uviedla Vtierku Castle, na prvý raz sa dostala nad 2 %. CSI Las Vegas šlo o pár desatín vyššie.

Podvečer sa situácia príliš nemení. Pokles potvrdzuje Kukučka, ktorú ratingov úvodného týždňa okolo 4 – 4,5 % klesá bližšie k hranici troch percent. Včera tomu nebolo inak, keď ju sledovalo 3,5 % divákov s podielom 18,4 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 22 %. Televízne noviny sa dostali len nad 29 %, Noviny Joj sa blížili k 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stali Športové noviny, ktoré mali ako jediné uhrať desať ratingov.

Čítať viac...
Nahor