Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Inkognito sa dotiahlo na Búrlivé víno! Kukučka si po čase polepšila

Kým podvečerný seriál Markíze, aj keď bez väčšieho úspechu, podrástol, Búrlivé víno v súboji so zábavnou reláciou Joj stratilo.

Inkognito si medzitýždenne polepšilo. Jarný navrátilec televíznej dvojky drží výkonnosť aj v novej sezóne, pričom oproti prvej jesennej časti podrástlo na rating 7,1 % s podielom 20,3 %. Relácia tak dosiahla obe dôležité méty – sedem ratingov a podielovú dvadsiatku. Podarilo sa jej pritom výraznejšie dotiahnuť na Búrlivé víno, ktoré oproti minulému pondelku stratilo a uhralo rating 7,5 % s podpriemerným podielom 21,5 %. Pred týždňom šiel seriál nad dvadsaťtri percent.

Joj sa tentoraz o čosi lepšie darilo s pondelňajšou reprízou Dvojičiek, ktoré sa dostali tesne nad 15 %. Výrazne lepšie však na tom bola Farma s podielom pod 28 %, ratingovo si drží svoj štandard medzi 6 – 7 %. Polepšila si aj zoznamka Farmár hľadá ženu s podielom nad 18 %, reprízové Rodinné prípady atakovali 21 %.

K výraznému výkyvu došlo v spravodajskej hodine, kde si polepšili Televízne noviny s podielom pod 32 %, značný však bol pokles Novín s podielom len pod 23 %. O 18-tej pritom dominovala Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom takmer 24 %, Kukučka si oproti predošlým dňom polepšila, keď po dlhšom čase atakovala 20 %. Stále ide o hlboký podpriemer oproti očakávaniam.

Z menších staníc bolo najvyššie Dajto, ktorému nahrala do karát sobotná zmena programu Markízy. Stanica totiž pravidelne v pondelky reprízuje sobotné filmové premiéry hlavnej stanice, tentoraz sa však pre Duel Farmy premiéra Bojová loď odsunula až za 22-hu hodinu. Film si tak viac divákov našlo na Dajto, ktoré šlo nad 9 %, Mentalista Doma uhral vyše 5 %, Dila šla len cez vlažné 4 %, s druhou časťou sa už blížila k 9 %. Profesionáli Plus uhrali pod 8 %, film Kronika atakoval 5 %. Vtierka Castle na Wau získala share nad 3 %, CSI Las Vegas skončilo pod touto hranicou.

Čítať viac...
Nahor