Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Hriešny zoznam s ďalším poklesom, Plus jasnou trojkou na trhu

Napriek úspešnej kampani Hriešny zoznam neustále prichádza o divákov aj dobré podiely. Plus včera pretrhla úspešnú šnúru konkurenčného Dajto a predbehla mužskú stanicu o viac ako bod.

Hriešny zoznam už nie je taký valec ako v úvodný deň. Počas štvrtkového večera sa výkon prvej časti dostal na úroveň Rodinných prípadov, keď získala podiel pod 23 %. S druhou časťou sa však Markíze darí zvýšiť podiel a stalo sa tak aj tento raz, keď ju sledovalo okolo 25 % divákov pri obrazovke. Napriek štandardnému výkonu Markízy po pol desiatej sa Joj nepodarilo dostať na jej staničný priemer, keď prepadla s premiérovými Profesionálmi s podielom pod 15 %.

Aj vo štvrtok strávilo večer pred televíznou obrazovkou menej Slovákov, čo sa odrazilo na nižších ratingoch správ aj hlavných seriálov. Búrlivé víno sa však stalo najsledovanejším programom dňa s podielom vyše 30 %, Panelák dosiahol hodnotu nad 20 %.

Súboj menších staníc po prvý raz tento týždeň  vyhrala Pluska. Tá tak nedovolila mužskému Dajto zopakovať úspešné ťaženie z predchádzajúcich troch dní, kedy menším staniciam kraľoval. Plus ako jediná stanica po Markíze a Joj pri tom dokázala prekonať 5% hranicu, keď získala celodenný podiel 5,6 %, Doma zaostala o percento, o ďalšiu desatinu Jednotka a až za ňou s ďalšou stratou skončilo Dajto. To včera až tak neexcelovalo s filmom Posledná pevnosť, ktorý však uhral nadpriemerný podiel 5,5 %, Plus však dokázala byť počas večera v čele.

Čítať viac...
Nahor