Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Hriešny tanec je aj po rokoch mimoriadne obľúbený! V piatok opäť vysoko Milujem Slovensko

Prinášame vám výsledky piatkovej a sobotnej sledovanosti.

PIATOK: Posledný pracovný večer týždňa neprináša v ostatnom období prekvapenia. V 12+ sa lídrom stala opäť Jednotka, ktorej zábavná relácia Milujem Slovensko dosahuje v reprízach lepšie čísla ako v premiére. Ostatný piatok dosiahla šou v univerzálnej cieľovke podiel dokonca 25,8 %, v 12 – 54 to bolo 22 %. V komerčnej cieľovke nestačila relácia tradične na Markízu, séria s Harrym Potterom a prvá časť Darov smrti dosiahla podiel 27,4 %. Joj sa už teší na vyvrcholenie Profesionála, ani tento raz neoslnil s podielmi 11,9 a 12,4 %. Televízia však potešila divákom tým, že so seriálom napriek slabým výkonom nepohla.

Po ôsmej boli menšie stanice vyrovnané. Dajto aj Plus boli pri sebe, Strelec v ohrození dosiahol podiel 5 %, Bodyguard proti svojej vôli 4,9 %. Zámena manželiek Domy tesne podliezla štyri percentá. Nasledujúci film Ženy už šiel do čela s podielom 6,3 %.

SOBOTA: V prvý víkendový večer svoju silu ukázala klasika. Legendárna romantika s Patrickom Swayzem Hriešny tanec dosiahla vysoký podiel 31,3 %, pričom v sledovanosti predbehla aj Búrlivé víno či Divoké kone s ratingom 11,4 %. Nadpriemer uhrala aj Joj s premiérou snímky Muž na hrane a podielom 20,5 %. Po minulotýždňovom výskoku sa do reality vrátila novinka Jednotky Nečakané stretnutia, v 12+ uhrala podiel 16,1 % (v 12 – 54 to bolo 7,3 %). Pravdivé príbehy získali v univerzálnej cieľovke 15 %, hlboko klesla šou Petra Marcina Neskoro večer s podielom 8 %, v 12 – 54 to bolo dokonca len 3,8 %.

Medzi menšími bola aj túto sobotu najvyššie Plus, dvojporcia Profesionálov získala podiely nad 5 %. Krimi NCIS na Dajto sa hýbalo nad 3 a pod 4 %, romantika Krehké šťastie na Dome atakovala 4 %.

Čítať viac...
Nahor