Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Horná Dolná vysoko aj v repríze! Na Joj uspel premiérový Profesionál

Po sviatkoch sa Joj vrátila k akčnému ladeniu piatkových večerov, Markíza našla silný program na piatkový podvečer.

Markíza možno má vo svojej knižnici nový hit. Horná Dolná totiž uspela vysoko ako pri svojej premiére, keď dosiahla podiel 41,3 % a celkovo ju sledovalo až 800-tisíc divákov, tak aj repríze, keď v piatok o 18:00 získala podľa našich informácií vysoký podiel 32,3 % s ratingom 9 %. Markíza tak po zrušení piatkovej epizódy seriálu Chlapi neplačú možno konečne našla silnú náhradu, k priemeru stanice sa doteraz neblížili ani Susedia a ani reprízový Kredenc.

Joj sa zas v piatok vrátila k akčnému ladeniu programu. Namiesto filmu uviedla seriálovú novinku Profesionál od režiséra Luca Bessona, ktorá na prvý raz uhrala staničný nadpriemer, keď mala s dvomi časťami dosiahnuť podiely nad 17 a 16 %. Markíza pokračovala v sérii filmov s Harrym Potterom, získala priemer s podielom pod 24 %. Vysoko bola Jednotka s reprízou vianočného dielu Milujem Slovensko z roka 2013, v komerčnej cieľovke získala silný podiel nad 20 %, v 12+ to bolo až 25,5 %.

Menšie stanice si po ôsmej rozložili sily rovnomerne, najviac vyskočila Doma s filmom Ja som ty a ty si ja s podielom 6,5 %, Pluska s romantikou Osudové leto získala podiel pod 5 %, Dajto s Desperadom uhralo 4,5 %.

Čítať viac...
Nahor