Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Horná Dolná sa rozlúčila na vrchole! Do hlavnej sezóny ide Markíza s Búrlivým vínom

Komediálny seriál, ktorý sledovanosťou napodobnil fenomén Susedov, skončil pred začiatkom silnej sezóny.

Markíze stávka na spustenie Hornej Dolnej ešte začiatkom roka vyšla, jediným negatívnom pre televíziu je fakt, že si všetky natočené časti sitkomu minula ešte pred tým, než začala silná časť sezóny. Od budúceho týždňa už nastupuje v pondelky s dvojicou Búrlivé víno a skeč šou Kredenc, ktorá dostane zatiaľ najlepší pevný čas. Na jeseň sa vysielala až pred jedenástou po Farme. Do programu zároveň pribudne týždenná šou Chart Show, ktorá odsunie Búrlivé víno zo stredy na piatok.

Finále prvej série Hornej Dolnej prinieslo Markíze ďalší dôvod na radosť. Jej sledovanosť sa zastavila na úrovni 19,8 %, pričom podiel atakovať päťdesiatku s hodnotou 49,3 %. Divoké kone opäť v silnej konkurencii strácali, tento raz uhrali rating 6 % s podielom 15,1 %. Joj potešil Panelák, ktorý oproti minulému pondelku podrástol a dosiahol na rating 5,5 % s podielom 20,3 %. Poliši Markízy neboli tak silní ako komédia pred týždňom a dosiahli rating 5,9 % s podielom 25,8 %.

Medzi menšími stanicami šlo po ôsmej do vedenia Dajto, snímka Súboj titanov uhrala podiel nad 7 %. Kutyil na Plus zaznamenal share nad 6 %, dvojica kriminálok CSI získala podiel pod 3 a nad 4 %. Doma s Mentalistom dosiahla na podiel pod 4 %, následný zostrih Noc Oscarov zaznamenala silný share 9,1 %. Oscarom na Dome sa budeme venovať v samostatnom článku.

Čítať viac...
Nahor