Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Horná Dolná s novým rekordom! Bola blízko milióna, Divoké kone neklesli

Denný seriál Joj si oproti minulému pondelku udržal divákov, sitkom Markízy rástol o približne rating a pol a dosiahol nový rekord.

Horná Dolná zlomila aj s dvomi reklamnými prestávkami rekord z času, kedy ešte išla bez prerušenia. Sitkom Markízy, ktorý sa so štvrtou časťou už asi definitívne dostal do rovnakej spoločnosti s legendárnymi Susedmi, uhral nový rekord, keď v ratingu dosiahol vysokú hodnotu 19,8 % (645-tisíc), čo je o päť desatín viac ako pri doteraz rekordnej druhej časti. Kým v ratingu seriál atakoval dvadsiatku, v podieli päťdesiatku s podielom 49,2 %. Celkovo sledovalo seriál až 920-tisíc divákov.

Napriek nemalému nárastu Hornej Dolnej oproti výkonu spred týždňa si dokázali svojich divákov udržať Divoké kone. Denný seriál Joj uhral obdobný výkon ako pred týždňom, keď v ratingu dosiahol hodnotu 6,6 % s podielom 16,5 %. Stále však platí, že v konkurencii sitkomu lídra stráca seriál približne dva ratingy oproti ostatným dňom, svoj štandard okolo pol milióna však drží v univerzálnej cieľovke, keď uňho hľadajú útočisko, pravdepodobne, aj diváci Búrlivého vína.

Markíza sa darilo aj s nasledujúcou komédiou Slnko, seno a pár faciek s podielom 32,6 %, Sladký život Joj uhral podiel 16,1 % a udržal sa nad piatimi ratingami. Od budúceho týždňa čaká celebrity šou plánované sťahovanie na osemnástu hodinu, kde má za úlohu dosahovať minimálne podobné ratingové výkony.

Z menších staníc najviac zabralo Dajto, Smrtonosná zbraň 3 dosiahla podiel 8,5 %, kriminálky CSI na Plus sa hýbali okolo 3 a 5 %, kriminálka Domy, Odložený prípad, spadla pod tri percentá.

Čítať viac...
Nahor