Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kompletná sledovanosť: Horná Dolná prvý raz stratila divákov! Pohoršili si však aj Divoké kone so Sladkým životom

Denné novinky Joj sa v pondelok dostali na svoje minimá, Horná Dolná stratila necelý rating. Stále je však silná.

Ani Markíza ani Joj si nedokázali udržať čísla, ktoré dosiahli predošlý pondelok. Mimoriadne populárny sitkom Horná Dolná udržal aj s treťou časťou väčšinu divákov a neuškodil mu ani uniknutý diel na internete, keď dosiahol rating 18,4 % s podielom 46,6 %. Na výkon spred týždňa to tak nestačilo, dôvodom však bolo aj to, že Markíza už do seriálu zaradila dva brejky. Celkovo Hornú Dolnú sledovalo 857-tisíc divákov, čo je o približne štyridsaťtisíc divákov menej než pri druhej časti. V 12 – 54 sa počet divákov vyšplhal na 559-tisíc.

Pokles nastal, pochopiteľne, aj s nasledujúcou komédiou Slnko, seno, jahody, ktorá nemohla napodobniť výkon premiérových Babovřesiek. Napriek tomu zaznamenala silný výsledok s ratingom 8,5 % a podielom 31,8 %.

Kým Markíza nemusí nad poklesom premýšľať, Joj už áno. Divoké kone popri silnej konkurencii už spadli pod sedem ratingu s výsledkom 6,7 % a podielom 16,8 %. Od seriálu však k sitkomu neodišla staršia základňa divákov, v 12+ si seriál dokonca udržal svoj štandard, keď ho sledovalo 527-tisíc divákov. Sladký život v pondelok spadol na zatiaľ minimum s ratingom 5 percent a podielom 15,6 %.

Z menších staníc po ôsmej najvyššie vyskočila najprv Pluska s Kutyilom a podielom 6,4 %, neskôr sa do vedenia dostalo Dajto so Smrtonosnou zbraňou 2 a podielom 5,6 %. Krimi Plusky CSI získali podiely 3,7 a 4,5 %. Doma bola so svojou kriminálkou Odložený prípad slabá s podielom 2,6 %, uspela však tradične Feriha s podielmi 8 a 9,6 %.

 

Čítať viac...
Nahor