Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Horná Dolná mierne klesla, Kredenc s ďalším rekordom! Kukučka stráca

Pondelková zábava Markíze vychádza, oproti minulému týždňu mierne stratila.

Napriek útrapám v accesse a počas viacerých dní aj so slotom po pol deviatej sa Markíza môže popýšiť najsilnejším večerom v týždni. Dvojica komediálnych programov drží vysoké čísla, ktoré lídra ťahajú nahor aj celotýždenne.

Na druhý raz mimo konkurencie Talentu Horná Dolná poklesla, no stále dosiahla vysoko nadpriemerný výkon, keď ju malo podľa informácií z prostredia televízie sledovať 15,9 % divákov s podielom 44,5 %. Oproti minulému pondelku mala stratiť osem desatín ratingu, o rovnaký počet klesol aj Kredenc, no i tak zaznamenal mimoriadne silný nadpriemer s ratingom 10,2 % a najmä podielom 39,4 %. V podieli totiž skeč šou dokázala rásť o takmer bod a dosiahla nový rekord.

Inkognito uhralo takmer identický výkon ako pred týždňom, tratilo len minimálne. Opäť sa blížilo k hranici piatich ratingov, podiel sa dostal nad podpriemerných 13 %. Joj si nepomohla zmenou programu o 22:00, kde sa v ostatnom čase trápi. Kameňák uhral slabý share pod 12 %.

Joj kompenzovala slabší večer accessom, kde sa medzitýždenne dvihla Moja mama varí lepšie ako tvoja. Posilnila nielen v ratingu ale aj podieli na hodnotu 27 %. O niečo viac než minulý pondelok uhrali aj Rodinné prípady, podiel pod 17 % však pre ne stále nemôže byť útechou. Markíza aktuálne posilnila kampaň k seriálu, keď upútavkám na jednotlivé diely nasadila všeobecný špot. Zároveň opäť priebežne nasadzuje premiérové časti, taká šla aj v pondelok.

Nová všeobecná upútavka na Rodinné prípady

Menšie stanice poväčšine klesli, Smrtonosná pasca 4.0 dokázala na Plus ešte uhrať share pod 6 %, rástla až v druhej polovici, snímka Kontraband neuspela nielen na Markíze ale ani na Dajto, kde sa dostala len nad 3 %. Mentalista na Doma spadol pod 4 %, Dila s prvou časťou uhrala 5,5 %. Čísla si udržala Wau s kriminálkami, Vtierka Castle šla nad dvojku, CSI Las Vegas nad 3 %.

Doma v pondelok pohla s Kukučkou, ktorú po týždni na svojom obraze presunula z času okolo 16:40 na 15:45. Zaznamenala ďalší odliv divákov, keď sa mal rating podľa našich informácií tesne prehupnúť cez jedno percento, podielovo sa dostala nad 8 %. Oproti minulému týždňu ide o pokles v oboch hodnotách.

Čítať viac...
Nahor