Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Horná Dolná aj v repríze posilnila, Joj opäť vysoko so správami!

Zoo sa začína čoraz častejšie stabilizovať bližšie k siedmim ratingom.

Markíza a Joj si od podvečera opäť vymieňali pozície silných lídrov. O 18-tej bola opäť jasne vpredu s Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď šla pod 24 %. Bez servítky tentoraz stavilo na tváre Hornej Dolnej, na prvý raz kuchárska šou výraznejšie stúpla, s podielom pod 19 % bola však stále v podpriemere.

Ďalší vydarený deň majú za sebou Noviny Joj, ktoré sa dokázali dostať až na podiel 30 %. Minulý týždeň, kedy voči TNkám bodovali, sa im to nepodarilo. Televízne noviny tesne prekročili 27 %. Darilo sa aj Krimi s podielom cez 25 %.

V rebríčku dennej sledovanosti Noviny predbehla len Horná Dolná. Tá dokázala posilniť, keď šla až nad 11 ratingov, v podieli sa blížila k 31 %. Markíze tak prináša z celého týždňa aj v reprízach najlepšie výkony sledovanosti, podobne ako Milujem Slovensko Jednotke. Zoo v konkurencii posilneného komediálneho seriálu šla cez 7 ratingov s podielom pod 20 %. Medzitýždenne tak stráca.

Aj s ďalším programom bola vysoko Markíza, premiérový Kredenc sa dostal cez 8 ratingov s podielom takmer 28 %, reprízová časť prekročila 28-čku. Sladký život si mierne polepšil, s podielom tesne cez 13 % je však naďalej podpriemerný.

Medzi menšími si večer najlepšiu pozíciu vybojovalo Dajto, so snímkou Colombiana šlo pod 7 %. Plus s Profesionálmi dosiahla pod 6 %, snímka Ohnivé komando už tak nezaujala, dostala sa tesne cez 4 %. Mentalista na Doma uhral štvorku, Láska na druhý pokus s prvou časťou cez 5 %. Kriminálky Vtierka Castle a CSI Miami sa hýbali okolo 2,5 a 4 %. Dajto sa dokázalo stať v prime-time najsledovanejšou menšou stanicou, slabý hlavný vysielací čas naďalej trápi Domu.

Čítať viac...
Nahor