Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Horná Dolná aj v repríze poriadne silná! Podvečer sa vyrovnal

Prvá repríza Hornej Dolnej po dovysielaní premiér dosiahla vysoký nadpriemer.

Horná Dolná sa po čase vrátila počas pondelňajších večerov k reprízam, pričom ich zahájila s úspechom. Vyskočila totiž na rating až 12,5 % pri silnom podieli 35,3 %. Napriek tomu časť nábehu pre Kredenc zmizol, čo sa odrazilo na jeho poklese, skeč šou malo sledovať 8,5 % divákov s podielom 30,4 %. Stále ide o silný nadpriemer. V ňom skončila aj Farma pri ratingu 6,5 % a podieli 32,7 %. Joj sa hýbala naďalej okolo svojho. Zoo sa s dvomi časťami prehupla najprv cez 6 %, neskôr atakovala 5,5 % pri podieloch cez 17 a 21 %. Reprízové Vtedy na Západe uhralo 14 %.

Večer otvorila silná Plus s Profesionálmi a podielom až cez 8 %, neskôr vyskočilo Dajto s filmom Žoldnier, keď atakovalo 7 %. Darilo sa aj večernému filmu Plus Kazateľ Kalašnikov s podielom pod 6 %. Mentalista na Doma neuspel, keď sa dostal len tesne cez 2 %, telenovela Kúsok zo mňa s prvou časťou podliezla 4 %. Kriminálky na Wau Vtierka Castle a CSI Las Vegas atakovali 2 %.

Pomer síl medzi hlavnými komerčnými stanicami sa vyrovnal podvečer. Oba programy uhrali zhodný rating, pričom podielovo na tom bola tesne lepšie Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom o málo cez 20 %, Búrlivé víno túto métu atakovalo. Seriálu Markízy opäť pomáhal nábeh a konštantný výkon v priebehu celej dĺžky, kuchárska šou musela divákov v prvej polovici naberať.

Čítať viac...
Nahor