Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Hlas stále na minime, Panelák celodenne najsledovanejším programom

Spevácka šou Markízy pravdepodobne „dožije“ na slabých hodnotách. Ani posledný živý prenos pred finále nezaznamenal úspech.

Hlas Česko Slovenska ani s tretím finálovým večerom nezažiaril. Jeho sledovanosť oproti minulému týždňu ešte klesla, keď šou dosiahla podľa našich informácií rating 6,2 %, podielovo však ostala na rovnakej hodnote 21,9 %. Panelák oproti minulej strede najmä vďaka ďalšiemu horúcemu dňu oslabil s ratingom 7,5 % pri podieli 25,7 %. Tento raz sa však vyšvihol na pozíciu celodenne najsledovanejšieho programu, keď predbehol aj Televízne noviny, ktoré dosiahli rating pod 7 % a podiel takmer 36 %.

Finálový večer Hlasu trval opäť až do pol dvanástej, Rozhodnutie sledovalo cez 23 % divákov pri obrazovke. Joj po Paneláku vysielala tradične Kosti, ktoré získali podiel takmer 20 %, Kravaťáci prekrývajúci sa práve s vyraďovacou fázou Hlasu už neuspeli, keď získali podiel pod 15 %.

Tretí deň v týždni priniesol tretieho víťaza spomedzi menších staníc. Kým v pondelok sa z víťazstva tešilo Dajto a v utorok Doma, v stredu sa najviac darilo Pluske, keď celodenne dosiahla podiel 5,3 %. 5 % dokázala získať aj Doma, Dajto včera opäť kleslo, tento raz ku hranici troch percent.

Naďalej sledujeme aj vývoj dôležitého času o 18:00, kde sa stále nedarí Druhému dychu. Seriál sa pri aktuálnom rozložení divákov ustálil na hodnote nad 3 percentami ratingu, pričom včera to stačilo na podiel okolo 21 %. Rovnaký výkon dosiahla aj Súdna sieň. Pre zaujímavosť, na tieto dva podvečerné seriály sa dotiahla aj animovaná rozprávka Šou Toma a Jerryho, ktorú vysiela Markíza medzi dvomi časťami Telerána. Za Druhým dychom zaostala len o 2 tisícky divákov.

 

Čítať viac...
Nahor