Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Hlas s najhorším výsledkom od štartu, Paneláku futbal neublížil

Semifinálový súboj víťazného Atlética Madrid s neúspešnou Chelsea ubral na výkone speváckej šou Hlas. Tá sa musela uspokojiť s výkonom slabším ako dosiahol nedeľný X Factor.

Hlas Česko Slovenska v konkurencii futbalovej Ligy Majstrov zaostáva. Tento raz ho druhé semifinále medzi španielskym a anglickým klubom doviedol na jeho minimum, keď ho sledovalo iba  9,1 % divákov pri podieli 25,7 %. X Factor s prvým dielom v Domoch porotcov sledovalo 9,3 % divákov. Semifinále Ligy Majstrov, ktorom Real Madrid spoznal svojho finálového súpera Atlético Madrid sledovalo takmer 16 % v prvom a takmer 18 % v druhom polčase. Paneláku futbal tento raz neubral, získal podiel pod 21 %.

Po skončení Hlasu bola už lídrom Jednotka s futbalom. Arrow s epizódou po desiatej dokázal získať pre Markízu podiel iba okolo 16 %, Kosti po pol desiatej na Joj uhrali okolo 15 %. Dajto priniesol film Ľudská bomba okolo 4 %, Plus prospela zmena s vysunutím akčných filmov za deviatu a návrat kriminálok o 20:30, keď CSI Las Vegas sledovalo cez 5 % divákov pri obrazovkách. Dome len priemerne funguje seriál Odložený prípad, tento raz získal podiel okolo 3 %.

Čítať viac...
Nahor