Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Feriha najsledovanejšia od začiatku vysielania! Silné aj večerné pásmo Plusky

Menšie stanice v stredu žali nemalé úspechy.

Tak, ako v utorky dokáže pohnúť Jednotka s výkonmi najsledovanejších staníc s reláciou Nikto nie je dokonalý, tak v stredajšom prime-time zasahuje do štandardného súboja futbalom. Ostatnú stredu však Liga majstrov k zásadným výkyvom neprispela, sama dosiahla podiely okolo 10 % v 12+ a medzi 9 – 10 % v mladšej cieľovke 12 – 54.

Búrlivé víno po väčšom utorňajšom prepade nabralo na sile a prekročilo v ratingu 11 %, v podieli tesne nedosiahlo na tridsiatku. Farma si taktiež po slabšom dni polepšila, avšak len mierne na rating 8,3 % a podiel 29,4 %. Futbal nezamával s Panelákom, ktorý sa blížil k ratingu 7 % a v podieli atakoval 18-tku. Predviedol tak na svoje aktuálne pomery uspokojivý výkon. Po prvý raz sa veľmi nedarilo 10. sérii Kostí, v ratingu dosiahli 4 % a v podieli prekročili 13 %.

Výkony nad svojimi priemermi predvádzali menšie stanice, ktoré sa predbiehali v dosahovaní nadpriemerných výkonov. Večernú naháňačku začala Plus, ktorej pásmo so skrytou kamerou a Simpsonovcami dosiahlo v náročnom čase spravodajských formátov rating 2 % a v podieli uhrali programy 7 a takmer 6 %. O rating viac dokázali pridať Profesionáli, ktorí prekročili v podieli 8 %. Na čele medzi malými stanicami bola Plus aj s Banánovým Joem s ratingom nad 2 % a podielom nad 6 %, avšak len do času, kedy diváčky ale aj diváci Domy dostali svoju pravidelnú dávku Ferihy.

Tá bola v stredu skutočne vysoko, keď jej dve časti dosiahli vysoký rating 3,1 a 2,9 %, čo znamenalo dosiaľ najvyššie ratingy telenovely v čase 21:30 a 22:30. V podieloch dosiahla podiely 10,3 a 16,4 %, čo bol jej druhý najvyšší trhový podiel. S druhou časťou bola Doma dokonca lídrom na trhu, dvojkou bola Joj so Show Jana Krausa a podielom nad 14 %, Revolúcia zaostala s o dva body nižším podielom na trhu. Obe časti Ferihy boli k tomu zatiaľ najvyššie vo svojom čase

Čítať viac...
Nahor