Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Farmár pred nástupom Farmy s poklesom, opäť výrazne stúpla Moja mama!

Posledný deň mimo konkurencie Farmy neudržala farmárska zoznamka Joj nadpriemerné čísla.

V súboji denných seriálov došlo v stredu k technickým problémom Divokých koní, ktoré neponúkli plynulú a najmä celú epizódu. Seriál pokles nezaznamenal, no ani rast, keď uhral podiel nad 17 %. Tento týždeň tak nedokázal stúpnuť podobne ako pred týždňom. Búrlivé víno napriek negatívnym reakciám okolo spôsobu odchodu Mila Kráľa zo seriálu rástlo, dosiahlo podiel nad 24 %.

Joj poklesla po desiatej, keď šou Farmár hľadá ženu získala podiel pod 18 %. Svokra uhrala share pod 24 %, pomohla si aj dlhšou minutážou. Lídrom však bola aj v čase vysielania zoznamky.

Z menších staníc Doma s Mentalistom uhrala 5,5 %, Dila dosiahla podiely nad 6 a pod 9 %. Plus s filmom Kmeň Andromeda bola slabšia, keď sa dostala len nad 4 %, Strážca spravodlivosti na Dajto uhral nad 3 a 4 %.

Tesný súboj bol po 18-tej, kde stúpla šou Moja mama varí lepšie ako tvoja na podiel pod 25 %. Rodinné prípady boli lídrom ale len o desatinu. Televízne noviny skončili pod 34 %, Noviny Joj nad 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor