Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Farma už po Hornej Dolnej stratila, Joj opäť zdvojila Zoo! (aktualizované)

Televízna dvojka svojím hlavným jarným seriálom vykrýva problematický pondelňajší neskorší slot.

Horná Dolná sa v premiérach drží na svojom. Seriál sa naďalej drží v okolí šestnástich ratingov, keď ho malo tentokrát sledovať 15,9 % divákov pri podieli 41 %. Napriek podobnému nábehu ako pred týždňom už však značnejšie klesla Farma, ktorá oproti minulému týždňu stratila približne rating, keď ju malo sledovať 9,2 % divákov s podielom 31,3 %. Stále však uhrala vysoký nadpriemer, bez nábehu Hornej Dolnej dosahuje ale podielovo len priemery a jemné podpriemery lídra. Vysoko bol pred jedenástou opäť premiérový Kredenc, ktorý malo sledovať 5,3 % divákov s podielom 30,2 %. Podobný podiel mala uhrať aj druhá reprízová časť.

Joj vo väčšine večera silnému pondelňajšiemu programu Markízy konkurovala opäť Zoo. Rovnako ako minulý týždeň seriál znovu zdvojila, pričom si oproti minulému týždňu polepšila, keď mali dve časti uhrať ratingy 5,9 a 5,8 %. V podieli šla Zoo nad 15 a pod 20 %. Do nasledujúceho pásma skúsila Joj aj pre ďalšie týždne nasadiť reprízy nedeľných filmových premiér. Smrtonosná pasca: Opäť v akcii však neuspela s podielom 12,5 %.

Medzi menšími bola večer najsledovanejšia Plus. Vysoko znovu vyskočili Profesionáli s tromi ratingami a podielom nad 8 %, Doba ľadová sa dostala na 5 shareov. Mentalista Domy šiel pod päťku, telenovela Kúsok zo mňa sa s prvou časťou dostala len cez 4 %. Neuspelo Dajto, ktoré s filmom Nákaza skončilo v hlbokom podpriemere s podielom len cez 2 %. Predbehla ho Wau s Vtierkou Castle a podielom nad dvojkou a najmä CSI Las Vegas pri podieli 4,5 %.

Podvečer najmä pred príchodom Mojej mamy podrástli Susedia, priemerne dosiahli dve časti podiely pod 19 a nad 14 %. Zlepšenie prvej časti je stále nedostačujúce popri tom, aké výkony v tomto čase dokázal robiť Reflex. Moja mama varí lepšie ako tvoja bola suverénna s podielom pod 25 %.

Po povolebnej nedeli už nevyskočili Televízne noviny, ktoré šli nad 28 %, o pol rating za nimi boli Noviny, ktoré získali podiel pod 26 %.

Čítať viac...
Nahor