Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Farma tento utorok zabrala, rástlo aj Búrlivé víno! Joj nestratila

Kým televízna dvojka uhrala takmer identické výkony ako pred týždňom, Markíza o nemálo posilnila.

Dvojtýždňová šnúra značným prepadov Markízy v utorky sa končí. Líder už tentokrát v utorok posilnil a uhral celkovo jeden zo svojich lepších večerov. Farma totiž dosiahla nad súčasný štandard o 20:30, keď ju malo sledovať 8,7 % divákov s podielom o málo nad 24 %. Reality šou medzitýždenne rástla o rating. Zoo napriek tomu neopustil nik, keď zopakovala 7 ratingov z minulého týždňa a podrástla v podieli nad 19 %.

V druhom večernom pásme taktiež Markíza posilnila, keď malo Búrlivé víno sledovať 5,6 % divákov s podielom tesne nad 23 %. Krátko pred lúčením sa s večermi tak seriál uhral jeden z najlepších výkonov o 21:40. Sitkom Dovidenia, stará mama však uhral svoje, keď ho malo sledovať 4,6 % divákov pri podieli málo cez 17 %. Opäť sa darilo šou Nikto nie je dokonalý s podielom 15 % v 12 – 54 a nad 18 % v univerzálnej cieľovke.

Na menších staniciach sa najviac večer darilo programom Plus, Profesionáli sa dostali pod 7 %, rovnako aj snímka Za nepriateľskou líniou. Amazing Spider-Man 2 na Dajto šiel pod 4 %, Mentalista podobne. Telenovela Kúsok zo mňa sa s prvou časťou dostala nad 5 %. Kriminálky Wau Vtierka Castle a CSI Las Vegas šli na 3 a nad 4 %.

V priebehu utorka Európou otriasol teroristický útok na Brusel, pri ktorom vyhasli desiatky ľudských životov. Markíza v priebehu dňa priniesla v tejto súvislosti Mimoriadne správy, urobila tak pred 12:00 a 15:00. V prvom prípade prekročila share až 32 %, popoludní šla pod 28 %. Mimoriadna udalosť nakoncetrovala divákov najmä na úvod Televíznych novín, neskôr klesali a priemerne sa dostali pod 30 podielov. Noviny Joj šli pod 24 %. Podvečerná Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala podiel pod 22 %, Susedia atakovali 18 %.

Čítať viac...
Nahor