Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Farma tento týždeň silnie, skočila nad tridsiatku! Kukučka prehĺbila dno

Po desiatej Markíza stúpla, o osemnástej zas, naopak, klesla.

Farme tento týždeň svedčí. Reality šou zaznamenala nárast divákov, keď sa ako v pondelok tak aj v utorok s klasickou časťou prehupla cez 7 ratingov. V konkurencii pondelňajšieho futbalu ešte nárast nebol citeľný na podieli, nakoľko bolo pri obrazovke viac divákov, v utorok už áno, keď Farma podľa našich informácií vyskočila na podiel 30,8 %. Ide o jej najlepší share s klasickou epizódou mimo Duelov.

Markíze ale zároveň klesla o 18-tej Kukučka, keď dosiahla podiel len 14,8 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja opäť uhrala nadpriemer nad 24 %. Lídrovi klesli aj Televízne noviny s podielom pod 28 %, Noviny Joj uhrali 26,5 %.

Večer malo ďalší slabý deň Búrlivé víno, keď atakovalo len 21 %. Vlažné boli s prvou časťou aj Divoké kone, keď podliezli 17 %, s druhou sa už dostali k blízkosti 19 %. Relácia Nikto nie je dokonalý v komerčnej cieľovke uhrala vyše 14 %, v 12+ pod 16 %.

Medzi menšími mala najsledovanejší program Doma, ktorej premiérový Mentalista posilnil, v utorok uhral podiel pod 8 %. Ďaleko za ním nezaostali predchádzajúci Profesionáli na Plus, ich podiel sa dostal nad 7 %. Nasledujúca snímka Za nepriateľskou líniou šla pod 7 %, Dila s prvou časťou sedmičku atakovala. Policajná akadémia 5 na Dajto sa dostala nad 4 %. Svoje si držia krimi na Wau, Vtierka Castle uhrala pod 3 %, CSI Las Vegas 3,5 %.

Čítať viac...
Nahor