Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Farma späť nad tridsiatkou, Večera s Havranom a Pentou nadpriemerná

Aj v utorok boli najsledovanejším programom dňa Televízne noviny.

Ani v utorok sa nič nezmenilo na pozícii číslo jeden či dva v dennom rebríčku sledovanosti. Najsledovanejším programom sa stali Televízne noviny, ktorých podiel dosiahol 36,5 %, nasledovalo ich Búrlivé víno, s ratingom pod 11 % a podielom blížiacim sa k tridsiatim percentám. Farme sa podarilo po čase vrátiť v podieli nad kľúčovú tridsiatku, keď dosiahla vysoký podiel 33 %.

Panelák oproti pondelku, kedy uhral 7 % rating, zažil pokles a padol pod hranicu šiestich percent. V podieli sa udržal nad 16-tkou. Dôvodom mohla byť aj relácie Jednotky Nikto nie je dokonalý, ktorá bola opäť nadpriemerná s podielmi takmer 13 % (12 – 54) a nad 14 % (12+). Vtierka Castle drží v ostatných týždňoch lepšie čísla, v ratingu sa dotýkala 4 percent, v podieli skončila pod 14-tkou.

O 22:30 sa na Dvojke odohrala sledovaná diskusia, v ktorej sa za jeden stôl posadil bývalý šéfredaktor denníka Sme, Matúš Kostolný, a zástupca skupiny Penta, pre ktorú Kostolný z novín spolu s ďalšími kolegami odišiel, Martin Danko. Večeru s Havranom sledovalo 32-tis. divákov, čo prinieslo Dvojke nadpriemerný podiel 3,3 %.

Čítajte aj: Penta priznala plány o kúpe Markízy. Záujem už však vraj nemá

Čítať viac...
Nahor