Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Farma so semifinále nad tridsiatkou, ďalší silný večer pre Dajto!

Moja mama varí lepšie ako tvoja nemala ďaleko od dvojnásobného výkonu oproti Rodinným prípadom.

Jesenné štruktúry tento týždeň definitívne dobiehajú do cieľa, pričom na svoje už šieste finále čaká Farma. Tá s predposlednou epizódou vyskočila, keď semifinále podľa našich informácií sledovalo 7,7 % divákov s podielom 31,1 %. Podobný podiel dosiahlo aj semifinále piatej série, to sa však ale vysielalo po pol deviatej, kedy rating vyskočil nad jedenástku.

Oproti bežným výkonom jesene si polepšilo aj Búrlivé víno, to sa dostalo aspoň na priemer Markízy s podielom cez 23 %. Divoké kone priemer Joj podliezli s podielmi nad 15 %. Večer bolo vysoko Dajto, ktoré s filmom Dlhý bozk na dobrú noc vyskočilo nad deviatku. Ešte pred tým boli najvyššie Profesionáli s podielom nad 7 %, nasledujúci Bodyguard proti svojej vôli šiel pod 6 %. Doma sa s Mentalistom dostala nad šestku, Zlaté Vianoce 3 neuspeli pri podieli 4 %. Vtierka Castle aj CSI Miami sa dostali na alebo blízku 3,5 %.

Podvečer bola znovu vysoko Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď sa dostala na podiel 28,5 %. Rodinné prípady uhrali hlboko podpriemerný podiel pod 15 %. Televízne noviny šli na 29,5 %, Noviny na 24 %. Spravodajstvu Joj sa aktuálne nedarí zúžitkovávať nábeh po Mojej mame tak ako v prvej víťaznej sérii Habovcov.

Čítať viac...
Nahor