Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Farma s novým rekordom, akčné filmy zatiaľ Joj vychádzajú

Farmárska reality šou dosiahla v piatok svoj nový rekord.

O duely na Farme je čoraz väčší záujem. So stupňujúcim sa napätím v súťaži dochádza k vypätejším situáciám, ktoré lákajú nových divákov k obrazovke. Ostatný a zároveň aj posledný piatok, kedy sa duel pred presunom na sobotu vysielal, znamenal pre Farmu rekord v podobe vysokého ratingu 10,8 %, o tri desatiny tak predčil doterajší najvyšší rating šou. V podieli mal duel dosiahnuť hodnotu 30,5 %.

Po mnohých rôznych pokusoch sa zdá, že Joj konečne našla dlhodobejšie riešenie pre jej piatkový prime-time. Aj keď nie so 100-percentnou úspešnosťou, ale z dlhodobého hľadiska sa jej najlepšie darí s akčnými filmami, keď Vojak dosiahol podiel pod 16 %. Uhral tak staničný celodenný priemer. Jednotka, samozrejme, zaujala najmä po skončení Superhrdinov (8,5 % v 12+), Milujem Slovensko milovalo tento piatok takmer 18 % divákov pri obrazovke (12+, v 12 – 54 dosiahla šou podiel okolo 16 %).

Dome ani Pluske sa s hlavným piatkovým programom nedarilo, stanice sa hýbali okolo hranice 2,5 %, uspelo len Dajto s filmom Škola hada a podielom takmer 5 %.

Čítať viac...
Nahor