Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Farma aj v utorok slabšia, úspešný večer pre Dajto

Reality šou zažíva slabší nástup do nového týždňa.

Búrlivé víno aj Farma sú od pondelka slabšie ako je pri ich výkonoch bežné. Utorňajšie časti denného seriálu pravidelne ovplyvňuje, rovnako ako Panelák, silná relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, ktorá včera zahrala opäť vysoký podiel nad 12 %, v skupine 12+ až 15 %. Búrlivé víno sa muselo uspokojiť s podielom pod 29 %, Panelák zas s výkonom pod 18 %.

Farma aj druhý deň v tomto týždni príliš nevyskakuje a hýbe sa „len“ okolo ôsmych percent v ratingu. Tradičnejšie sú pre ňu výkony v okolí deviatky. V podieli zatiaľ reality šou pevne drží hranicu 30 %, v utorok atakovala 31 %. Vtierka Castle v tom čase na Joj dokazuje, že na prime-time hlavnej stanice už nemá síl a uhrala podiel 13 %.

Z menších staníc najvýraznejšie uspelo Dajto, ktorého komédia Rok 1 získala vysoký share 8,5 %. Telenovela Domy, Feriha, zas so záverom druhej časti podľa našich informácií dokonca skočila na prvé miesto a predbehla aj Markízu a Joj. Priemerne dva diely seriálu sledovalo 7 a takmer 12 % divákov pri obrazovke. Plus bola v utorok priemerná, Profesionáli získali podiel 5,5 %, dve časti CSI Miami sa hýbali v okolí hodnoty 5 %.

Čítať viac...
Nahor