Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Farma 6 odštartovala slabšie ako pred rokom! Vysoko vyskočil futbal

Farmárska šou nemala tak silný nástup ako pri piatej sérii, tentoraz do sledovanosti výrazne prehovárala športová konkurencia.

Vo štvrtok sa po prvý raz proti sebe postavili farmárske šou. Farma 6 odštartovala tento rok slabšie než posledne, keď podľa našich informácií bez započítania oneskorenej sledovanosti dosiahla rating 7,6 % s podielom 28,9 %. V roku 2014 predstavovací diel sledovalo až 9,6 % divákov s podielom 31,8 %. Pre Farmu tak ide o výrazný pokles. Po prvý raz ani na priemer stanice nedosiahla zoznamka Farmár hľadá ženu, ktorá spadla na podiel tesne nad 14 %.

Čo televízie ovplyvňovalo, bol futbal. Vyradenie Žiliny v Európskej lige sledovalo nad 16 a 17 % divákov pri obrazovke (12 – 54). Búrlivé víno uhralo share 23,5 %, Divoké kone sa dostali pod 16 %.

Vyhrať sa po pár dňoch podarilo šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, získala podiel nad 24 %. Rodinné prípady uhrali 22,5 %. Joj bola vysoko so správami, Krimi dosiahli podiel tesne nad 28 %, Noviny atakovali túto hranicu. Televízne noviny podiezli 30 %.

Čítať viac...
Nahor