Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Doktori stagnujú v podpriemere, Hry o život víťazom sobotného večera

Duel Farmy sa tento týždeň netešil z najlepšieho ratingu celého týždňa.

PIATOK: Piatkový večer nepriniesol výraznejšie prekvapenie. Najsledovanejším programom dňa sa stali Televízne noviny s podielom nad 34 %, lídrom s hlavným večerným programom bola Markíza a jej Farma, ktorá v ratingu klesla pod 10 % a v podieli pod 27 %. Duel sa nestal najsledovanejším dielom reality šou v týždni, najsilnejšia bola Farma vo štvrtok, kedy dosiahla hodnotu 9,8 %.

Joj sa tento týždeň nepodarilo udržať nad dvadsiatkou s piatkovým filmom, snímka Deň po tom však uhrala aspoň priemer stanice s hodnotou takmer 16 %. Veľké Noviny sa blížili k 23 percentám. Milujem Slovensko bolo aj tento týždeň silné, keď v 12 – 54 atakovalo 18 % a v skupine 12+ sa prehuplo cez 20-ku.

Markíze tento týždeň vyšla podvečerná stávka na dušičkovských Susedov s podielom 24 %. Večerní Doktori jej však radosť neurobili ani na tretí raz, ich rating sa zastavil nad 5 % a podiel nad 22 %.

Menšie stanice si počínali vyrovnane, najlepšie tie pod skupinou Markíza. Dajto s Krotiteľmi duchov sa blížilo k 6-tim percentám, Doma s Mestom anjelov prekročila 5 %. Mierne si polepšili Kravaťáci na Plus, ktorí sa s dvomi časťami postupne blížili k 4 percentám.

SOBOTA: V sobotu sa s hlavným programom dostala do čela Joj, ktorá ponúkla kinopremiéru Hry o život. S výkonom prvej časti filmovej série mohla byť televízna dvojka relatívne spokojná, v ratingu film prekročil 8 % a v podieli 24 % a zároveň predstihol konkurenčnú reprízovú snímku Markízy Ochranca, ktorá v podieli atakovala 20 %. O týždeň sa proti sebe postavia druhé pokračovanie filmu Hry o život a premiérová šou Markízy, Chart Show.

Menšie stanice v sobotu príliš nevyskakovali, darilo sa najmä Dome s klasickou romantikou od Ingy Lindströmovej a jej Tajomstvom Gripsholmu, ktoré získalo podiel nad 6 %. Kriminálky NCIS na Dajto spadli pod 2 %, snímka Denné svetlo na Plus sa blížila k štyrom percentám.

Čítať viac...
Nahor