Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Dobre vedieť v novom čase nárast neprinieslo, televízie opäť potrápil futbal!

Markíza nechala minulotýždňové výkony za sebou.

Dobre vedieť! v novom čase na prvýkrát zlepšenie výkonnosti Markíze neprinieslo. Súťažno-zábavná šou atakovala v podieli 20 %, pričom Markíza klesla aj v nasledujúcom slote, kde Svokra neuspela s podielom 17,5 %. Výkonnosť oboch programov mohol ovplyvniť futbal, ktorý bral aj Joj. Zoo totiž klesla na podiel pod 17 % a Habovřesky neuspeli pri podieli 13,5 %. V ich čase bol najsledovanejší zápas Portugalska s Islandom, ktorý v druhom polčase atakoval až 24 % a v prvom šiel pod 19 % (12 – 54).

Z menších staníc si najviac opäť ukroja Plus, ktorej Hoď svišťom aj film Čo s láskou? prekročili 6 %. Monk na Doma sa dostal pod päťku, Dr. House zas pod štyri percentá, Kúsok zo mňa s prvou časťou uhral 4,5 %. Týždeň bez záväzkov na Dajto dosiahlo 5 %. Posilnila Wau najmä v druhej časti krimi okna, seriály CSI uhrali 2,5 a neskôr až vyše 4 %.

Podvečer bola lídrom Dvojka s prvým polčasom zápasu Rakúsko – Maďarsko, ktorý skončil šokujúcou výhrou našich južných susedov, v podieli sa dostal nad 18 %, druhá polovica duelu šla pod 17 % v 12 – 54. Susedské prípady atakovali 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 17 %. Futbal znižuje aj výkony spravodajstva, Televízne noviny tesne podliezli 25 %, Noviny uhrali 21 %. Na čele sledovanosti dňa bolo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor