Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Dobre vedieť potvrdilo nárast, Joj stiahla z programu premiéry Uhádni môj vek!

Dobre vedieť! dosahuje v týchto dňoch lepšie čísla ako na jar s premiérovými vydaniami.

Markíze sa podarilo utorňajší večer otočiť opäť pre seba. Dobre vedieť! po štvrtkovom vysokom náraste udržalo čísla aj v utorok, kde malo dosiahnuť na rating 6,7 % s podielom okolo 21 %. Oproti minulému týždňu si už čísla neudržala šou Uhádni môj vek, ktorá z archívu vytiahla ďalší špeciál, teraz s ním prekročila len 4 ratingy s podielom pod 14 %. Joj z programu stiahla premiérove vydania Uhádni môj vek, ktoré pôvodne nasadzovala na pol deviatu. Po ich odsune do druhého večerného pásma ich zakrátko nahradzuje reprízami Nikto nie je dokonalý, na prvýkrát podliezla 15 %. Búrlivé víno prekročilo 16 %, podielovo rástlo až bližšie noci, kde pri slabšom ratingu podliezlo 24 %.

Čo ja viem na Jednotke uhralo vyše 8 a okolo 11 % (12 – 54 / 12+), Plán hry na Plus získal 7 %. Dajto s Križovatkou smrti 3 šlo nad 6 %, Wau s kriminálkami CSI rástla pod 4 a až 6 %. Láska na druhý pokus je naďalej na Doma slabá, hýbala sa na 3 a 3,5 %.

Susedské prípady získali share okolo 26 %, Súdna sieň okolo 15 %. Tesným ratingovým víťazom spravodajského súboja boli Televízne noviny, v podieli prekonali až 29 %, Noviny sa dostali pod 27 %. Na celkovom publiku ale vyhrali o takmer 70-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie Markízy, v 12+ vyhrali deň Noviny.

Čítať viac...
Nahor